طرحی نو در مارکت محصولات وردپرس

طرح جدید مارکت وردپرس پرمیوم

سلام دوستان. بعد از گذشت حدود دو سال و اندی از شروع فعالیت مارکت وردپرس پرمیوم، این هفته بالاخره پوست اندازی کردیم و طرح جدید و کاملا اختصاصیمون با الهام از سبک دیزاین متریال، منتشر شد. البته این وقفه نسبتا طولانی، بیشتر به خاطر وضعیت خدمت سربازی اینجانب ایجاد شد که در نقطه ای محروم و دور افتاده مشغول بودم و عملا امکان انجام فعالیت های تخصصی رو نداشتم.

خدا رو شکر، تو همین روزها خدمتم تموم شد و با یک انرژی فوق العاده، این هفته رو اختصاص دادم به پیاده سازی طرح جدید و بروز رسانی برخی از محصولات قدیمی که انشالا این رویه ی آپدیت ها از این به بعد به طور منظم و منسجم تری صورت میگیره. (مشتریان قدیمی عزیزمون میتونند برای دریافت بروز رسانی ها به حساب کاربریشون مراجعه کنند)

کلام آخر! وردپرس پرمیوم برنامه های خوبی برای آینده و تولید محصولات جدید و بومی داره که انشالا به ترتیب معرفی خواهند شد. امروز هم یک پیشکشی ناقابل برای دوستانمون داریم که از امروز به مدت یک هفته میتونید کلیه محصولات ما رو با 10% تخفیف ویژه خریداری کنید. فرصت رو از دست ندید. 😉

0
جهت استفاده از این تخفیف، کد TarheNo رو در صفحه پرداخت محصول وارد و اعمال کنید. (این تخفیف از امروز به مدت یک هفته قابل استفاده است)

دیدگاه کاربران در مورد این نوشته

دیدگاه خود را بیان کنید