پوسته مطبوعات شخصی - PersonalPress

مطبوعات شخصی (PersonalPress) ، پوسته ای ساده و جذاب است که توسط الگانت تمز طراحی شده. این پوسته با بهره گیری از طرح وبلاگی بسیار شیک و زیبا، می تواند در وبسایتهای شخصی، سرگرمی، دانلود و… استفاده شود و نظر بازدیدکنندگان را به خوبی جلب کند. پوسته مطبوعات شخصی (که برای اولین بار توسط “دنیای وردپرس و برنامه نویسی” ویرایش و فارسی سازی شد) از فارسی سازی و راستچین کاملا استاندارد بهره گیری کرده و در نسخه ارائه شده ی وردپرس پرمیوم، برخی ایرادات و باگ های قالب نیز به طور کامل بر طرف شده اند.

ویرایش و فارسی سازی استاندارد


فارسی سازی و راستچین پوسته PersonalPress با رعایت تمامی جزئیات و به طور کاملا استاندارد انجام شده که شامل فایل زبان و شیوه نامه مخصوص RTL است. (علاوه بر این، دو فونت بی یکان و ایرانیان هم به قالب اضافه شده اند)

پشتیبانی از پنل تنظیمات بسیار قدرتمند


PersonalPress با بهره گیری از پنل تنظیمات قدرتمند epanel، انعطاف بالایی را در پوسته ایجاد کرده است که به وسیله آن می توانید ویرایش های عمده را (مانند تغییر در فرم نمایش، رنگبندی و…) به راحتی ایجاد کنید.

سازگاری کامل با مرورگرها


بدون شک، سازگاری قالب با مرورگر مختلف، یکی از ویژگی های مهم در طراحی و کدنویسی محسوب می شود. PersonalPress نیز از این قاعده پیروی کرده و با تمامی مرورگرهای رایج در سطح وب کاملا انطباق دارد.

پشتیبانی از پنج قالب متفاوت


PersonalPress دارای 5 قالب با رنگ بندی های آبی تیره، آبی آسمانی، بنفش، سبز و قرمز می باشد که شما می توانید با توجه به سلیقه خود، به سادگی هر یک از آنها را انتخاب و فعال کنید.

تنوع رنگ بندی در مطبوعات شخصی

تنوع رنگ بندی در مطبوعات شخصی

8 تمپلیت برگه اختصاصی


پوسته PersonalPress دارای 8 تمپلیت پیشفرض و کاربردی می باشد که می توانید از آنها در برگه های سایت استفاده کنید. این 8 تمپلیت عبارتند از: پورتفولیو، گالری، فرم تماس، سایت مپ، فرم ورود، قالب بلاگ، تمام صفحه و فرم جستجو پیشرفته.

پشتیبانی از شورت کدهای کاربردی


یکی دیگر از ویژگی ها مهم PersonalPress، پشتیبانی از شورت کدهای کاربردی و معروف الگانت تمز است. این شورت کدها انعطاف بسیار زیادی را در قالب ایجاد می کنند و شامل باکس ها، تب، اسلایدر، دکمه، ستون، تولتیپ، مشخصات نویسنده و… هستند.

پشتیبانی از چندین ابزارک پیشفرض


PersonalPress از 4 ابزارک پیشفرض نیز پشتیبانی می کند که می توانید از آنها در ستون های قالب استفاده کنید. این ابزارک ها شامل ویجت شبکه های اجتماعی، مشخصات نویسنده، تبلیغات و تبلیغات پیشرفته هستند.

سایر قابلیت ها


پشتیبانی از ابزارک های وردپرس در سایدبار  – فرم تماس آژاکسی – پشتیبانی از منوهای آبشاری – کدنویسی استاندارد – سرعت لود بالا – نمونه ی اصل و مطابق با آخرین ورژن ارائه شده از الگانت تمز – فایل لایه باز لوگو و…

0

دیدگاه کاربران در مورد این نوشته

دیدگاه خود را بیان کنید