پوسته مدرن کوشا

کوشا (OnTheGo) یکی دیگر از قالبهای قدرتمند و متفاوتی است که توسط “الگانت تمز” طراحی شده. این پوسته با بهره گیری از طرحی جذاب و مدرن، می تواند در وبسایتهای تجاری، شرکتی، شخصی، سرگرمی و… استفاده شود و نظر هر بازدیدکننده ای را به خوبی جلب کند. پوسته کوشا (که برای اولین بار توسط “دنیای وردپرس و برنامه نویسی” ویرایش و فارسی سازی شد) از فارسی سازی و راستچین کامل بهره گیری کرده که در این رویه، حتی جزئی ترین مسائل نیز مانند معکوس کردن تصاویر استفاده شده در قالب، از قلم راستچین ساز فراموش نشده اند.

ویرایش و فارسی سازی استاندارد


فارسی سازی و راستچین کوشا با رعایت تمامی جزئیات و به طور کاملا استاندارد انجام شده که شامل فایل زبان و شیوه نامه مخصوص RTL است. (علاوه بر این، دو فونت BYekan و بردیا هم به قالب اضافه شده اند)

پشتیبانی از پنل تنظیمات بسیار قدرتمند


کوشا، با بهره گیری از پنل تنظیمات قدرتمند epanel، انعطاف بالایی را در پوسته ایجاد کرده است که به وسیله آن می توانید ویرایش های عمده را (مانند تغییر در فرم نمایش، رنگبندی و…) به راحتی ایجاد کنید.

سازگاری کامل با مرورگرها


بدون شک، سازگاری قالب با مرورگر مختلف، یکی از ویژگی های مهم در طراحی و کدنویسی محسوب می شود. کوشا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با تمامی مرورگرهای فعلی رایج در سطح وب کاملا انطباق دارد.

پشتیبانی از چهار قالب متفاوت


کوشا دارای 4 قالب مجزا با رنگ بندی های آبی، سبز، قهوه ای و بنفش می باشد که شما می توانید با توجه به سلیقه خود، به سادگی هر یک از آنها را انتخاب و فعال کنید.

قالب بندی کوشا

قالب بندی کوشا

8 تمپلیت برگه اختصاصی


کوشا دارای 8 تمپلیت پیشفرض و کاربردی می باشد که می توانید از آنها در برگه های سایت استفاده کنید. این 8 تمپلیت عبارتند از: پورتفولیو، گالری، فرم تماس، سایت مپ، فرم ورود، قالب بلاگ، تمام صفحه و فرم جستجو.

پشتیبانی از شورت کدهای کاربردی


یکی دیگر از ویژگی ها مهم کوشا، پشتیبانی از شورت کدهای کاربردی و معروف الگانت تمز است. این شورت کدها انعطاف بسیار زیادی را در قالب ایجاد می کنند و شامل باکس ها، تب، اسلایدر، دکمه، ستون، تولتیپ، مشخصات نویسنده و… هستند.

پشتیبانی از چندین ابزارک پیشفرض


کوشا از 3 ابزارک پیشفرض نیز پشتیبانی می کند که می توانید از آنها در ستون های قالب استفاده کنید. این ابزارک ها شامل ویجت مشخصات نویسنده، تبلیغات و تبلیغات پیشرفته هستند.

سایر قابلیت ها


قابلیت نمایش تصاویر با افکت لایت باکس در گالری تصاویر – پشتیبانی از اسلایدر با قابلیت تنظیم نمایش دسته ای خاص – دارای سه تب تازه ها، مطالب تصادفی و پست های پرطرفدار در صفحه اصلی – و…

0

دیدگاه کاربران در مورد این نوشته

دیدگاه خود را بیان کنید